Zaterdag 13 oktober, koor Serenata

Het koor Serenata is samengesteld uit 22 dames van verschillende leeftijden, allen gemotiveerd en dynamisch. Ter gelegenheid van de 100ste verjaardag van het einde van de Eerste Wereldoorlog presenteert het koor Serenata haar concert getiteld “In memoriam 14-18”. De liederen uit die tijd roepen het altruïsme van de soldaten op en worden ondersteund door teksten, brieven en gedichten uit die tijd, maar ook door de projectie van foto’s.

Concert om 18u

Inkom = ticket van het museum

Scroll naar boven

Chers visiteurs,

Nos ascenseurs sont temporairement hors-service.

Les escaliers restent accessibles, cependant pour les personnes à mobilité réduite l'accès au musée est limité aux salles du rez-de-chaussée.

Nous travaillons activement pour résoudre ce problème au plus vite et nous nous excusons pour la gêne occasionnée.

Merci pour votre patience et votre compréhension !

L'équipe du Musée de l'Hôpital Notre-Dame à la Rose

Beste bezoekers,
Onze liften zijn tijdelijk buiten gebruik.
De trappen blijven toegankelijk, maar voor personen met beperkte mobiliteit is de toegang van het museum beperkt voor de zalen op de glelijk vloer.
We werken er hard aan om dit probleem zo snel mogelijk op te lossen. 
Bedankt voor uw geduld en begrip!
Het team van het Museum L'hôpital Notre-Dame à la Rose